Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725
5nk Tasarım ve Yönetim Ajansı

Biz sizin için stratejiler üretir, bunun için görsel ve yapısal tasarımları ve geliştirmeleri yaparız.

En Büyük Farkımız

İşinizi zirveye çıkarmanın en kolay yolu. Google Seo.

01.

Anahtar Kelime Araştırması

Doğru anahtar kelimeleri belirleyerek, hedeflenen kitlenin aramalarında sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlamak için anahtar kelime optimizasyonu yapılır.

03.

Site Dışı Optimizasyon

Sitenizin popülerliğini artırmak için site dışı faktörlerle ilgili çalışmalar yapılır. Bunlar arasında backlinkler, sosyal medya etkileşimleri, online inceleme ve yorumlar, vb. yer alır.

02.

Site İçi Optimizasyon

Site içinde yapılan teknik düzenlemelerle arama motorlarının sitenizi daha kolay tarayıp anlamasını sağlar. Bunlar arasında sayfa başlıkları, meta açıklamalar, URL yapılandırması, içerik optimizasyonu gibi optimizasyonlar yer alır.

04.

Analiz & Raporlama

SEO çalışmalarının etkinliğini izlemek ve geliştirmek için düzenli analiz ve raporlama yapılır. Bu aşama, sitenizin performansını izlemek, iyileştirmeler yapmak ve hedeflere ulaşmak için stratejileri revize etmek için kritik öneme sahiptir.

3mr Design

İnternet kafelerin yeni açıldığı zamanlarda, evde html ile site yapıp disketlerle internete taşıdığımız zamanlardan beri bu işi yapıyoruz.

Amacanıza en uygun web yazılımı

Mobil uyumlu siteler & Tamamlayıcı native uygulama

İletişim

Bir projen mi var?
Hemen görüşelim.

Sizi heyecanlandıran her hayali gerçeğe dönüştürmek üzere heyecanlanan bir ekip. 3mr Design sizi bekliyor. Bizimle tanışmak istemez misin?

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Çerez Politikası